Investing.com Hesap Kapatma

Investing.com hesap kapatma işlemi, doğrudan web sitesinde yer alan hesap kapatma bölümünden sağlanabilmektedir. Aşağıdaki adımları izleyerek Investing.com hesabı nasıl kapatılır? sorusunun yanıtına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Investing.com Hesabı Nasıl Kapatılır?

Investing.com hesap kapatma işlemi için profil ayarlarınıza girebilirsiniz veya bu bağlantıyı takip edebilirsiniz: https://tr.investing.com/members-admin/settings-close-account

  • Bağlantıya tıkladıktan sonra ayrılma nedeninizi seçin.
  • İleri butonuna tıklayın.
  • Şifrenizi girin ve Onayla seçeneğine dokunun.

Hesabınız başka herhangi bir onay işlemine gerek kalmaksızın kapatılacaktır.

Investing.com Nedir?

Investing.com, 44 dilde yayın yapan ve dünya çapında 250 borsa için anlık veriler, fiyatlar, grafikler, finans araçları, son dakika haberleri ve analizler sunan bir finans piyasaları platformudur. 21 milyonun üzerinde aylık kullanıcısı ve 180 milyondan fazla kullanıcı oturumuyla Investing.com, SimilarWeb ve Alexa’ya göre dünyanın en büyük üç finans sitesi arasındadır.

İçerdiği 300 binden fazla finansal araçla Investing.com, kullanıcılarına tamamen ücretsiz olarak anlık fiyat & alarm, kişiselleştirilmiş portföy, kişisel alarmlar, takvimler, hesaplayıcılar ve finansal görüşler gibi en ileri finans piyasası araçlarına sınırsız erişim imkanı sunar.

Daha fazla bilgi için Investing resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İnternet siteleri ve hizmetlerine ilişkin diğer hesap kapatma kılavuzları için buraya tıklayınız.

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir