Papara Hesap Kapatma

Papara hesap kapatma işlemi için kurumu aramanız gerekmektedir. Aşağıdaki yönergeleri izleyerek “Papara hesabı nasıl kapatılır?” sorusunun yanıtına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Papara Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?

Papara hesap kapatma işlemini gerçekleştirmek için kurum ile telefon görüşmesi yapmanız gerekmektedir. Papara hesabınızı online kanallar aracılığı ile kapatmanız mümkün değildir. Hesabınızı 0850 340 0 340 numaralı telefondan kapatabilirsiniz.

Papara Hesap Kapatma
Papara Hesap Kapatma

Papara Çalışma Saatleri ve İletişim Bilgileri

Çağrı Merkezi Telefon: 0850 340 0 340

Müşteri Temsilcisi Açılış ve Kapanış – Hafta İçi: 09.00 – 18.00

Papara Hakkında

Papara, 2016 yılının nisan ayında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan “Elektronik Para Kuruluşu” olarak faaliyet göstermek üzere aldığı izin ile aynı yılın Ağustos ayında faaliyetine başladı. Papara, MasterCard ve Bankalararası Kart Merkezi üyesi olarak Türkiye’de ilk defa banka bağımsız MasterCard logolu bir ön ödemeli kart üretti ve sizlerin kullanımına sundu. Henüz ilk yılını doldurmadan 50 kişilik bir ekibe ve yüzbinlerce kullanıcıya ulaşan Papara’da bugün itibarıyla her saniye onlarca işlem gerçekleşmektedir.

Detaylı bilgi için Papara resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bankacılığa dair diğer detaylı hesap iptali kılavuzlarımızı okumak için buraya tıklayınız.

2 yorum

  1. Merhabalar, ben daha önce hiç hesap açmadım ancak adıma hesap olduğu iddia ediliyor. Bu konu hakkında ne yapılabilir acaba?

    1. Merhaba,

      Konu ile ilgili destek@papara.com‘a mail atmanızı veya diğer iletişim kanalları vasıtasıyla Papara ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

      Saygılarımızla

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir